ZEPPARA

Vizyon

Kaliteli, yenilikçi ve farklı hizmetleri tek bir paydaşta birleştirerek hizmet sektöründe ilk akla gelen ve en çok tercih edilen olmak.

Misyon

Doğru kalite ve geniş hizmet yelpazesiyle ortak bir sinerji yakalayıp hem işletmenin hem müşterinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Hakkında

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal İnternet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2011 yılında Adana’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana deneyimli çalışanları ve iş ortaklarıyla birlikte ederek insanın işini kolaylaştıracak çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

2011 yılından bu yana ağırlıklı olarak iletişim hizmetler pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2013 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu yatırımlar arasında Zeppara Projesi bulunmaktadır.

Zeppara işletmeye, müşterilere, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun hizmetleri bulur ve bünyesine kattıkça hizmet kalitesini zenginleştirerek kişiselleştirilmiş bir hizmet rehberliği sunar.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve artırmak için gelişen çağa ayak uydurup, tüm yenilikleri takip etmekteyiz. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerektiğini ilke edinip birlikte çalışacağımız iş ortakların ve tedarikçi firmaların seçimi konusunda titiz davranmaktayız.

Sezginer Holding olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Bizimle kalın, yenilikçi kalın.

 

                                                                                                                                                                                     SEVGİLER 

                                                                                                                                                                                  SEZGİNER AŞ

Hakkımızda

Sezginer, “teslim etme” felsefesi üzerine kuruludur ve doğrudan hizmetlerinizi ve deneyimlerinizi geliştirmeyi ve mevcut yüksek ücretli teknoloji zamanlarında sorunsuz hizmetler sağlamayı amaçlayan hizmetler sunmaya inanıyoruz.

Haberler

08 Aralık 2020
07 Aralık 2020
04 Aralık 2020

Search